BFC238351822
MFR.Part #
BFC238351822
JLCPCB Part #
C3786618
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 550V、1.6kV 8.2nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS