BFC238351363
MFR.Part #
BFC238351363
JLCPCB Part #
C3802050
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 36nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS