BFC238350562
MFR.Part #
BFC238350562
JLCPCB Part #
C6132337
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 5.6nF 550V、1.6kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS