BFC238343752
MFR.Part #
BFC238343752
JLCPCB Part #
C3785279
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.4kV 7.5nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS