BFC238341104
MFR.Part #
BFC238341104
JLCPCB Part #
C7220542
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 500V、1.4kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS