BFC238340912
MFR.Part #
BFC238340912
JLCPCB Part #
C3784989
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.4kV 9.1nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS