BFC238334472
MFR.Part #
BFC238334472
JLCPCB Part #
C3808390
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 4.7nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS