BFC238334433
MFR.Part #
BFC238334433
JLCPCB Part #
C3781083
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 43nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS