BFC238334134
MFR.Part #
BFC238334134
JLCPCB Part #
C3801880
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 130nF 350V、1kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS