BFC238331472
MFR.Part #
BFC238331472
JLCPCB Part #
C3795921
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 4.7nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS