BFC238331333
MFR.Part #
BFC238331333
JLCPCB Part #
C3791689
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 33nF 350V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS