BFC238324104
MFR.Part #
BFC238324104
JLCPCB Part #
C3800207
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 220V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS