BFC238322913
MFR.Part #
BFC238322913
JLCPCB Part #
C3796779
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 91nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS