BFC238321204
MFR.Part #
BFC238321204
JLCPCB Part #
C6131320
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200nF 220V、630V ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS