BFC238320913
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238320913
JLCPCB Part #
C3791012
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 91nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS