BFC238320753
MFR.Part #
BFC238320753
JLCPCB Part #
C3808718
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 75nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS