BFC238320563
MFR.Part #
BFC238320563
JLCPCB Part #
C3801047
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 56nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS