BFC238313224
MFR.Part #
BFC238313224
JLCPCB Part #
C3789981
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 220nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS