BFC238312154
MFR.Part #
BFC238312154
JLCPCB Part #
C3809265
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 200V、400V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS