BFC238304624
MFR.Part #
BFC238304624
JLCPCB Part #
C3798045
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 620nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS