BFC238303114
MFR.Part #
BFC238303114
JLCPCB Part #
C5953420
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 110nF 125V、250V ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS