BFC238302134
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238302134
JLCPCB Part #
C3783681
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 130nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS