BFC238300474
MFR.Part #
BFC238300474
JLCPCB Part #
C3808330
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 470nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS