BFC238066822
MFR.Part #
BFC238066822
JLCPCB Part #
C3808869
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、630V 8.2nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS