BFC238066332
MFR.Part #
BFC238066332
JLCPCB Part #
C5558194
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、630V 3.3nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS