BFC238061822
MFR.Part #
BFC238061822
JLCPCB Part #
C3803233
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、630V 8.2nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS