BFC238055432
MFR.Part #
BFC238055432
JLCPCB Part #
C3795681
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 4.3nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS