BFC238045303
MFR.Part #
BFC238045303
JLCPCB Part #
C3804133
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 30nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS