BFC238036273
MFR.Part #
BFC238036273
JLCPCB Part #
C3801917
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 27nF ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS