BFC238026913
MFR.Part #
BFC238026913
JLCPCB Part #
C3791711
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 63V、100V 91nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS