BFC238021753
MFR.Part #
BFC238021753
JLCPCB Part #
C3782987
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 63V、100V 75nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS