BFC237965204
MFR.Part #
BFC237965204
JLCPCB Part #
C3786011
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 200nF 220V、630V ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS