BFC237965113
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237965113
JLCPCB Part #
C3804282
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 11nF 220V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS