BFC237964913
MFR.Part #
BFC237964913
JLCPCB Part #
C3784547
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 220V、630V 91nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS