BFC237955223
MFR.Part #
BFC237955223
JLCPCB Part #
C3781930
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 22nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS