BFC237945913
MFR.Part #
BFC237945913
JLCPCB Part #
C3800240
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 91nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS