BFC237934913
MFR.Part #
BFC237934913
JLCPCB Part #
C3794410
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 91nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS