BFC237894203
MFR.Part #
BFC237894203
JLCPCB Part #
C5953373
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 20nF 600V、2kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS