BFC237892622
MFR.Part #
BFC237892622
JLCPCB Part #
C3781962
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 6.2nF 600V、2kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS