BFC237892512
MFR.Part #
BFC237892512
JLCPCB Part #
C3789666
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 5.1nF 600V、2kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS