BFC237884912
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237884912
JLCPCB Part #
C3791892
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 500V、1.6kV 9.1nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS