BFC237884753
MFR.Part #
BFC237884753
JLCPCB Part #
C3782574
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 500V、1.6kV 75nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS