BFC237882223
MFR.Part #
BFC237882223
JLCPCB Part #
C3798440
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 22nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS