BFC237875752
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237875752
JLCPCB Part #
C3796247
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、1kV 7.5nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS