BFC237875133
MFR.Part #
BFC237875133
JLCPCB Part #
C3803927
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 13nF 300V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS