BFC237874512
MFR.Part #
BFC237874512
JLCPCB Part #
C3799664
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、1kV 5.1nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS