BFC237872912
MFR.Part #
BFC237872912
JLCPCB Part #
C3808186
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、1kV 9.1nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS