BFC237862823
MFR.Part #
BFC237862823
JLCPCB Part #
C3801653
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、630V 82nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS