BFC237679622
MFR.Part #
BFC237679622
JLCPCB Part #
C3804230
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 6.2nF ±3.5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS