BFC237676822
MFR.Part #
BFC237676822
JLCPCB Part #
C3784268
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 8.2nF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS